sports_soccer
2
  • hourglass_empty uzupełnienia oczekujące na moderację: 2 expand_more
    • data: 1981-05-23, godzina: 17:00:00, widzów: 1500,
      bramki: 1:0 - 24 - Leszek Kosowski; 1:1 - 26 - Dariusz Krupa; 1:2 - 76 - Zbigniew Stelmasiak; 2:2 - 80 - Zbigniew Czepan (samobójcza);
      uwagi: Wg relacji z tego meczu w "Kurierze Szczecińskim" nr 98 z 1981 roku, Dariusza Krupę zmienił w 75. minucie Andrzej Krawczyk, a Zbigniew Stelmasiak został zmieniony w 85. minucie.
      Pogoń Szczecin: (trener) Jerzy Kopa, (skład) Z. Długosz - J. Stańczak, Z. Kozłowski, Z. Czepan, K. Jędrzejewski - J. Biernat, Z. Kasztelan, M. Włoch - D. Krupa (70' M. Anioła), Z. Stelmasiak (80' B. Szostakowski), J. Turowski
      Górnik Wałbrzych: (trener) Józef Majdura, (skład) Walusiak - Piestrak, Sysiak, Dzigoński, Bylicki (62' Mordak) - Kowalski, Majewski, Truszczyński, Wojtanowicz - Kosowski, Pełka (70' Spaczyński).

Stracona bramka numer: 836, 837, stracona bramka w rozgrywkach numer: 151, 152,
Zdobyta bramka wyjazdowa numer: 243, 244, zdobyta bramka wyjazdowa w rozgrywkach numer: 82, 83,
Stracona bramka wyjazdowa numer: 526, 527, stracona bramka wyjazdowa w rozgrywkach numer: 88, 89,

Poprzedni mecz zakończony remisem 2:2 to Pogoń - Ruch Chorzów, 1978-09-23 (meczów przerwy: 77, dni przerwy: 973)
Kolejny mecz zakończony remisem 2:2 to Motor Lublin - Pogoń, 1982-03-31 (meczów przerwy: 24, dni przerwy: 312)